Archiwum - Święta dla Studenta - aniolek.pl

Archiwum


RUSZYŁA XVIII EDYCJA

Miło nam powiadomić, że od początku grudnia do Wigilii trwa XVIII edycja naszej corocznej akcji aniołkowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Klientów - stałych oraz nowych.

Jak w każdym roku część dochodu zostanie przekazana na cele dobroczynne.
O szczegółach poinformujemy po zamknięciu tegorocznej edycji.Oświadczenie


Chcielibyśmy odnieść się do materiału telewizyjnego zaprezentowanego w telewizji Polsat, w programie Interwencja na temat działalności Agencji Reklamowej Ducat Company, właścicielem której jest Pan Andrzej Jurczyk.

O powstającym materiale zostaliśmy poinformowani przez dziennikarzy Polsatu. Poproszono nas także o skomentowanie różnych aspektów działalności firmy Ducat. Z konieczności odniesienie do powstającego materiału z naszej strony musiało być krótkie.

Chcemy podkreślić, że materiał programu Interwencja dotyczy tylko i wyłącznie firmy Ducat Company oraz jej działalności i w żaden sposób nie jest związany z naszą akcją, prowadzoną od 18 lat pod nazwą Święta dla Studenta. Żaden ze współpracujących z nami Aniołków nie jest bohaterem uwiecznionym na materiale, który został niedawno zaprezentowany.

Od działalności Agencji Ducat odcinamy się i odcinaliśmy się wielokrotnie, również na naszej stronie internetowej.

Obserwowaliśmy z niepokojem poczynania firmy Ducat i związanej z nią fundacji Mieć Nadzieję. Zdawaliśmy sobie sprawę z zagrożenia, jakie wynika dla naszej działalności z faktu, iż jest ona kopią naszego pomysłu. Nie mamy jednak wpływu na sposób, w jaki kopiujący nas podmiot prowadzi swoją działalność, ani też na standardy moralne i prawne, których przestrzega lub nie.

W tym wszystkim informacja o święceniu opłatków i posiadaniu „swojego” księdza , o których mowa w reportażu Polsatu, jest jedynie groteskowym zwieńczeniem całej narracji.
Działania będące przedmiotem niepokojących pytań stawianych w materiale TV Polsat, oraz w innych mediach w ostatnich latach budziły i budzą również nasze wątpliwości.

Tylko niektóre Aniołki to te, zatrudnione przez firmę: Ducat Company. Zdecydowana większość Aniołków w polskim pejzażu to uczestniczki naszej akcji pod nazwą Święta dla Studenta.

Chcemy podkreślić, że o działaniach naszej firmy i organizowanej przez nią akcji pisano dotąd w dobrym świetle, nie wytykając nam nieprawidłowości o charakterze prawnym. Swoją działalność prowadzimy bowiem z troską o zachowanie najwyższych standardów.

Organizatorzy Akcji Święta dla Studenta.Tuż przed Bożym Narodzeniem, w zimowym pejzażu polskich miast i pasażach wielkich centrów handlowych pojawiają sie "Aniołki z opłatkami"

Delikatnym dźwiękiem dzwoneczka zwiastują nadejście niezwykłych zdarzeń, wprowadzają nas w magiczny czas świętowania.

W grudniu 2010 przeprowadziliśmy XV, jubileuszową edycję naszej akcji.
Wzięło w niej udział kilkaset osób, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.
Z dumą informujemy, że w wyniku naszych działań na konto wielu organizacji pożytku publicznego (fundacje, domy dziecka) wpłynęło 80 tysięcy złotych.


Pomoc przekazana po Akcji w roku 2011 zamknęła się kwotą 64 tys. złotych.
Trwa XVII edycja Akcji Święta dla Studenta


Część dochodu uzyskanego ze sprzedaży w ramach Akcji zasili konta Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii, Fundacji Tesco Dzieciom oraz wspomoże inne organizacje pożytku publicznego.


Miło nam powiadomić, iż w listopadzie 2012 r. nasza firma otrzymała zaszczytny tytuł Przyjaciela Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii.
Dziękujemy w tym miejscu wszystkim zaangażowanym w organizację Akcji, goszczącym nas sieciom handlowym oraz wszystkim naszym Klientom.Mogą nas Państwo spotkać w wielu miastach Polski.
Aktualne informacje dostępne są także w naszym profilu na facebook'u.


facebookOd wielu lat informujemy, iż pomysł naszej Akcji (happeningu handlowego) bywa wykorzystywany przez inne podmioty w sposób nierzetelny lub nawet niezgodny z prawem.
Pragniemy podkreślić, że nie mamy nic wspólnego z działaniem tych podmiotów, zwłaszcza zaś z działaniami łódzkiej agencji reklamowej Ducat.
Wielokrotnie ponosiliśmy konsekwencje nierzetelności organizatorów akcji "Pomóżmy Dzieciom".
Podkreślamy zawsze i wobec wszystkich, że prowadzona przez nas od 16 lat Akcja pod nazwą "Święta dla Studenta" jest formą działalności handlowej, zaś jej głównymi beneficjentami są studenci, biorący udział w happeningu.
Nasza działalność dobroczynna jest dodatkowym, choć niezwykle ważnym aspektem naszej aktywności.
Informowanie Klientów (świadoma strategia, stosowana przez AR Ducat), iż akcja ma charakter kwesty uważamy za absolutnie naganne.

Dobre Anioły Nicole
Przyjaciel Fundacji
Rozwoju Kardiochirurgii
Karolina Borkowska w roli Aniołka
web stats stat24.com